top of page

#stokLÁSKY, Pavlína, Nr. 11

#stokLÁSKY jsou naše zákaznice. Ženy, díky kterým 100CLASS stále přežívá toto nelehké období. Jsou to ženy, které k nám chodí pravidelně nakupovat a nebo si jen tak občas popovídat. Ženy, které věří ve stejné hodnoty a tvoří naši komunitu, aniž by to byly nějaké „superstar“ (teda pro nás jimi rozhodně jsou ). Naše virtuální rozhovory vznikly díky tomu, že jsme se zákaznicemi nemohly potkávat. Za chvíli už to bude rok, kdy jedeme v podstatě v online režimu a vídáme se mnohem méně než bychom chtěly, a to určitě obecně a všichni. Tak v rozhovorech pokračujeme a představuji vám další z nich, seznamte se.


Pavlína, Nr. 11 ❤️!


Co se u Vás za poslední rok změnilo po pracovní nebo osobní stránce? Vnímáte i přes to všechno nějaká pozitiva, která tahle doba přinesla? Takřka rok žijeme v covidové době. Epidemiologická situace se nelepší. Máme tu další lockdown. Nedaří se rychle očkovat, masivně testovat. Návrat k běžnému životu zatím v nedohlednu. Není to hezký výhled. Jsem založením realista, takže se snažím nepodléhat přehnanému pesimismu a na druhou stranu ani optimismu. Největší změnou pro mne bylo výrazné omezení potkávání se v práci, s širší rodinou, s kamarády, přáteli. Částečně pracuji na home office, podstatnou část dne trávím před obrazovkou PC a s telefonem v ruce. Jednání se přenesla do online prostoru. Dvě ze tří dětí ještě studují, samozřejmě distančně. Vůbec jim to nezávidím a doufám, že se časem vrátí do škol a k normálnímu studentskému životu.

Nechci se přiklánět k názoru, že je to ztracený rok. Nějaké kladné stránky bych našla. Například mám šanci poznávat nejbližší okolí a to mne vlastně těší. Jelikož nejsou živé kulturní akce, nechodím na jógu, na kávu, … vrátila jsem se k pletení, víc čtu, víc se věnuji zahradě, je čas na zklidnění. A v sobotu mne potěšil vydařený program na ČT Art Národ sobě, kultura tobě.


Kde berete módní inspiraci, jaký se Vám líbí/jaký máte styl oblékání? Změnil se třeba přístup k nakupování během nouzového stavu? Líbí se mi jednoduchost, čisté linie. I když mám ráda barvy. Jsem dost konzerva, a tak v mém šatníku převládá černá, popřípadě jednobarevné kousky. Samozřejmě pár barevných věcí mám, protože jaro a léto přímo vybízí nebýt jen fádně černá, bílá, nebo šedivá.

Tím, že víc pracuji z domova, nikam necestuji, nemám potřebu doplňovat šatník. Od března loňského roku jsem si koupila pár věcí, spíš maličkostí, originálních doplňků.


Proč u nás nakupujete, co Vás u nás nejvíc baví, jaký je nejoblíbenější kousek pořízený u nás? Nejdříve mne zaujala výloha, originální kousky, zajímavý design. Podpora mladých umělců, věcí, které mají nějaký přesah. To mi dává smysl. A samozřejmě je to i osobním přístupem inspirativní majitelky Venduly Stokláskové. Všechno, co jsem si koupila, ráda nosím. Mezi nejoblíbenější patří šátek od Silky Gang a košile od Zuzany Veselé a samozřejmě doplňky A Beautiful Story.

Držím nám všem palce a ať se časem potkáme na nějaké akci v Soukenické ulici.A já tímto opět moc děkuji za rozhovor a přidávám se k přání setkání se již brzy u nás. A vlastně jsem si ještě vzpomněla na jednu věc, když si paní Pavlína u mě kupovala košili od Zuzky Veselé, byla trošku na rozpacích, jestli si ji má pořídit (a omlouvám, se jestli to tak tenkrát nebylo a mně to jen tak přišlo;))). Vrtalo mi to pak ještě nějakou dobu hlavou, jestli bude s nákupem spokojena, protože většinou s každou zákaznicí řeším, zda a kam daný produkt vynosí a využije. O to víc mě pak asi po měsíci potěšila zpráva, že je z košile nadšená a vypsala všechny výhody a jak si ji oblíbila. To mi dělá pak největší radost, že to, co dělám, má smysl.


32 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page