top of page

Konzultace

"Zkuste to bez drátu, milý Marconi,“

volal na italského fyzika náš nejznámější vědec, Jára Cimrman

Tedy ne, že bych se chtěla srovnávat s naším největším mistrem, ale s oblibou říkám, že jsem taky takový Cimrman ;). Vždy jsem se nějakým způsobem nachomýtla u různých projektů s cennou radou či jen dobrým nápadem, a pomohla jsem už spoustě lidem s jejich projekty. Proto jsem se po několika letech zkušeností v různých oborech a taky díky 100CLASSu a na základě podnětů z okolí rozhodla, že své zkušenosti, znalosti a kontakty nabídnu všem, kteří to uvítají.

Konzultace jsou rozděleny do dvou kategorií.

 

Kurz "Začínáme" je určen všem nováčkům. Každý nějak začíná a pokud si nevíte rady, z kterého konce svůj sen uchopit a dát mu jasnější obrysy, je tento kurz věnovaný právě Vám. A je jedno jestli chcete začít šít, kreslit, vázat kytky nebo si otevřít cukrárnu. V tomto tříhodinovém kurzu se dozvíte základní informace, jak posunout svůj projekt tak, aby Vám začal dávat větší smysl. Maximální počet účastníků tohoto kurzu jsou 3 osoby.

"Individuální konzultace" jsou pak už zaměřeny na konkrétní problematiku. Opět je celkem jedno, v jakém oboru se pohybujete, neboť obecně platná pravidla jsou pro všechny stejná a tak i zde Vám můžu poradit jaký si udělat e-shop, jak nastavit skladové hospodářství...

Těším se na Vás i Váš skvělý projekt :)

Vendy

bottom of page