top of page

Konzultace

"Zkuste to bez drátu, milý Marconi,“

volá z koše balónu na italského fyzika vědec renesanční říše, Jára Cimrman

Tedy ne, že bych se chtěla srovnávat s naším největším mistrem, ale s oblibou říkám, že jsem taky takový Cimrman ;). Vždy jsem se nějakým způsobem nachomýtla u různých projektů s cennou radou či jen dobrým nápadem, a pomohla jsem už spoustě lidem s jejich projekty. Proto jsem se po několika letech zkušeností v různých oborech a taky díky 100CLASSu a na základě podnětů z okolí rozhodla, že své zkušenosti, znalosti a kontakty nabídnu všem, kteří to uvítají.

Konzultace jsou rozděleny do dvou kategorií.

 

Kurz "Začínáme" je určen všem nováčkům. Každý nějak začíná a pokud si nevíte rady, z kterého konce svůj sen uchopit a dát mu jasnější obrysy, je tento kurz věnovaný právě Vám. A je jedno jestli chcete začít šít, kreslit, vázat kytky nebo si otevřít cukrárnu. V tomto tříhodinovém kurzu se dozvíte základní informace, jak posunout svůj projekt tak, aby Vám začal dávat větší smysl.

"Individuální konzultace" jsou pak už zaměřeny na konkrétní problematiku. Opět je celkem jedno, v jakém oboru se pohybujete, neboť obecně platná pravidla jsou pro všechny stejná a tak i zde Vám můžu poradit jaký si udělat e-shop, jak nastavit skladové hospodářství ...

Těším se na Vás i Váš skvělý projekt :)

Vendy

 

bottom of page